Protiinflační záležitosti

Nacházíme se v období, které není lehké pro nikoho. Ale všechno je úhel pohledu. Na krizi se můžeme dívat jako na výzvu- příležitost a nebo taky jako na velký problém. Na jednu stranu se nám zvyšuje inflace a naše měna ztrácí hodnotu. To znamená, že se zdražuje snad úplně ve všem. Otázka je kdy se to zastaví. Co s tím můžeme dělat? Mnoho lidí hledá způsoby kam převézt své vydělané peníze ze spořících účtů či jiných fondů, kde ležely, protože 2-5 procent ročně bylo pro mnoho lidí fajn, ale nyní už je to málo. Ale co teď, když inflace je tak vysoká a stále není nikde strop? Možností je opravdu hodně stačí si vybrat…

Do zlata, stříbra, můžete koupit nemovitost, půdu atd. Ale jsou tu i populární kryptoměny, jen o nich je potřeba i něco vědět. Můžete vydělat hodně, ale i to riziko je velké. Mnoho kryptoměn, za kterými nic není nejspíš padnou v budoucnosti a zůstanou jen ty, které mají za sebou nějaký fundament – skutečnou ekonomii – projekty. Jednou z těchto digitálních aktiv je i náš coin, který během pěti let má rostoucí trend, je to živý coin, takže i má propady. Ale když je nízko tak se nakupuje a když je vysoko tak se s ním dobře pracuje. Je možné si takový coin pořídit a zafixovat ho na nějaké období a tím pádem se dá krásně pořešit inflace. Coin totiž roste mnohem rychleji než inflace a každý měsíc přichází pravidelný bonus z fixace. Nejen, že roste na své hodnotě, ale i vydělává každý měsíc. Vyplatí se být členem klubu, díky němu si můžete coin koupit vždy s mnohem lepší cenou. Za zlomek ceny nakoupíte a možná za pár let si budete říkat…ještě štěstí, že jsem se tomu otevřel-a. Kdo ví, co všechno je možné.

Nejznámější kryptoměna – digitální aktivum je Bitcoin. Před pár lety, když začal a měl mini hodnotu, skoro nikdo tomu nevěřil. Ale ti co si ho koupili a drželi mnoho let tak velmi zbohatli. Za zlomek investovaných peněz vydělali miliony, které pak investovali např do nemovitostí, které pronajímali a dál zhodnocovali peníze. Ale nic není hned, všechno zraje a má svůj čas. I Bitcoin…nejvíce za jednu minci bylo 1.5 milionů korun, nyní se pohybuje jen kolem 500 tis kč..Dovedete si to představit, že vlastníte třeba 100 bitcoinů, do nichž jste dali pár tisíc kč? Věřím, že to by chtěl skoro každý, ale kdo toho skutečně v té době využil?. Nicméně je zde určitý potenciál i v jiných kryptoměnách…Proč to tedy nezkusit? Ano riziko je prostě všude, i v tom že neuděláte nic a necháte si dobrovolně inflací sníst Vaše peníze. I to je volba..Většinou lidé ztrácí i tím, že prostě nic neudělají ze strachu. Jak je pak jednoduché se dívat na ty, kteří zbohatli třeba právě v nějaké investici? Jenže oni udělali to rozhodnutí, riskovali, šli do toho s tím, že můžou o peníze přijít a možná i z velké části o peníze přišli, ale nevzdali se…Je velmi jednoduché říct, že někdo měl štěstí a dokázal vydělat peníze na něčem. Ale to štěstí může mít každý z nás, jen musí vyjít z komfortní zóny a musí být ochoten čelit těm rizikům.

Pokud Vás oslovilo si takový coin pořídit, zafixovat a vydělávat, ráda vás do toho zasvětím. Není to pro každého, ale od minulého roku se rapidně zvýšil zájem o kryptoměny nejen u nás, ale celkově. Je vidět, že tento trend lidi táhne. Každá investice je vlastně taková naděje, že se můžou mít lépe.

V případě, že digitální svět není pro Vás, ale přesto hledáte protiinflační nástroje, jak nechat své peníze vydělávat i ochránit proti inflaci, v portfoliu máme i jiný druh výnosů.

Investor club – smlouva na rok. Výnos je 21% ročně. Vše je smluvně zajištěno a výnos se posílá 2x měsíčně na bankovní účet. Po roce se vklad posílá zpět v celé jeho výši. Tento druh výnosu platí už jen na prosinec po dobu jednoho roku, dochází k regulaci trhu a výnos bude 21 procent ročně pro nové smlouvy.

Nemovitostní club – je pro lidi, kteří akceptují výnos jen do 10-12% ročně. Od částky 600 tis je i zástava na nemovitost, se zapsáním do katastru nemovitostí. Maximální délka je 5 let a nejnižší 3roky. Také se bude výnos snižovat. Pro více informací napište.