LiveGood

Zapojila jsem se do amerického projektu LiveGood (žij dobře), který funguje od roku 2021 a má ve svém portfoliu organické produkty pro zdravý životní styl. Zaujal mě obrácený obchodní systém, na který většina lidí není zvyklá. Díky jednoduchému marketingu, který společnost vyvinula je možné začít hned vydělávat – aktivní příjem každý týden. Pokud se Vám příležitost bude líbit a budete ji chtít doporučit dál, máte 50 procent odměnu. Registrace je zdarma, zafixuje vám místo v matrix stromu. Systém pod Vás řadí lidi v čase a vy díky tomu v čase můžete dosáhnout na pasivní příjem 0.25 USD na osobu. Není to moc, ale co když v budoucnu se pod vámi může objevit několik stovek lidí, které jste nezaregistrovali, můžou to být lidi Vašich známých nebo lidi od vašich sponzorů. Co je tady všechno možné? Líbilo by se Vám budovat dlouhodobý pasivní příjem jen za minimální měsíční investici 10 dolarů?

Můžete být aktivní i pasivní, i pří pasivitě se dostanete na pasivní příjem, ale bude to trvat. Záleží jak dobře to bude nad Vámi fungovat a koho Vám systém pod Vás přiřadí. Pokud Vás více zajímají produkty co mají – livegood.com (dejte do češtiny).

Žádné povinné měsíční nákupy ani registrace. Je pouze na Vás kolik času do toho dáte.

Během roku se budou otvírat sklady v Evropě a bude i možné nakupovat. Produkty jsou mnohonásobně levnější než většina jiných u konkurence. Můžete se nyní podílet na vytváření obchodní sitě kdekoliv na světě.

Obrovská výhoda – v lednu se LiveGood otevřela celosvětově a ČR se zapojila až 22.1., jsme na začátku a je veliký zájem lidí.

Minimální investice, jednorázově 50 dolarů a jediná aktivita je 10 dolarů měsíčně na členství v klubu.

Co Vám toto členství dává?

Velké slevy na produkty a můžete se aktivně zapojit do vydělávání peněz. Aktivní i pasivní příjem.

Podívejte se na krátké výstižné video, pokud s Vámi bude rezonovat, registrujte se – předregistrace už drží místo. Klidně mi napište, zavolejte a ráda to s Vámi projdu, přidám do naší skupiny atd. Při registraci je nutné mít GMAIL.